Nieustannie zdobywamy nową wiedzę. Dla jeszcze lepszych rezultatów Twojej firmy.

Ciągły rozwój i udoskonalanie produktów umożliwia nam współpraca z ośrodkami badawczymi i środowiskiem naukowym. Połączyliśmy siły z Politechniką Poznańską, dzięki czemu poszerzamy naszą wiedzę i na bieżąco reagujemy na najnowsze doniesienia technologiczne, które mogą wpłynąć na efektywność produkowanych przez nas systemów intralogistycznych.

Co daje nam współpraca z Politechniką Poznańską?

Naukowcy z Politechniki Poznańskiej wchodzą w skład naszego zespołu konstruktorskiego. Każdego dnia korzystamy z ich wiedzy oraz wsparcia w kwestii najnowszych technologii i trendów, modernizując nasze wózki i pociągi logistyczne.

Dzięki tej współpracy dysponujemy ścisłymi danymi, badaniami i analizami. Z jeszcze większą precyzją możemy projektować nasze pojazdy. Tak, by realnie zwiększały wydajność Twojego zakładu.

Jak Ty na tym korzystasz?

Wierzymy, że nauka może efektywnie wspierać rozwój biznesu. Nie tylko naszego, ale przede wszystkim Twojego. My zdobywamy nową wiedzę i przekuwamy ją w jeszcze lepiej dostosowane do Twoich potrzeb produkty. Ty, wybierając je do swojej firmy, odczuwasz różnicę w efektywności systemu intralogistycznego.

 

Nasze pojazdy pokonują o 60% mniejszy dystans niż wózki widłowe, by dostarczyć tę samą ilość ładunku. Osiągnęliśmy to, bo zbieramy dane, wnikliwie je analizujemy i wyciągamy wnioski. To pozwala nam się stale rozwijać.