Serwis pojazdów logistycznych – wózki paletowe, półkowe, bramowe, pociągi milkrun.

Regularne przeglądy i konserwacja części zapewniają bezawaryjne działanie Twojego systemu na pełnych obrotach. Możesz liczyć na nasze wsparcie w tym zakresie!

 

Niezawodność Twoich pojazdów logistycznych mamy pod kontrolą!

 

Nasi serwisanci zajmą się problemem kompleksowo i szybko. Ty musisz jedynie zgłosić potrzebę naprawy lub wymiany komponentów. My zajmiemy się resztą.

 

 

Powierz to profesjonalistom

 

Błyskawiczna i skuteczna naprawa wózków paletowych, platformowych oraz półkowych wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Jedynie umiejętne podejście do usterki lub awarii pozwala zaoszczędzić czas i środki. Nie ryzykuj, tym bardziej że wagony logistyczne to pojazdy o strategicznym znaczeniu dla produkcji. Ceny napraw są przystępne, a terminy wyznaczane natychmiast. Zobacz, dlaczego warto powierzyć sprawę naszym serwisantom.

Dlaczego warto skorzystać z naszego
serwisu?

Mamy części zamienne zarówno do naszych pojazdów, jak i wózków innych marek. Nasi serwisanci są przeszkoleni do naprawy bez względu na producenta.

Mamy 4 punkty serwisowe zlokalizowane w różnych miejscach w Polsce – na każde zgłoszenie reagujemy błyskawicznie.

Świadczymy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Nikogo nie zostawimy bez pomocy.

W zależności od Twoich potrzeb oferujemy:

Serwis doraźny

 

Czyli na żądanie. Kontaktujesz się z nami wtedy, gdy potrzebujesz wsparcia serwisanta – naprawy awaryjnej czy dostawy części wymiennej. Dotrzemy najszybciej, jak to będzie możliwe. Jeśli potrzebujesz szybkiej pomocy raz na jakiś czas, to jest opcja dla Ciebie.

 

Umowę serwisową

 

To program stałej, pełnej konserwacji Twojego systemu o charakterze długoterminowym. Najpierw omówimy potrzeby, ocenimy częstotliwość naszych działań i ustalimy warunki współpracy. Jeśli chcesz całkowicie zlecić serwisowanie Twoich pojazdów zewnętrznej firmie, by nie musieć się tym ciągle stresować, wybierz tę opcję.

Serwis wózków widłowych