Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy wagonów logistycznych

Od czasu pandemii COVID-19, firmy produkcyjne częściej dotykają przestoje, sezonowość zamówień, czy zwiększenie popytu z dnia na dzień.

 

Konieczność zwiększenia produkcji pociąga za sobą koszty zwiększenia floty. Przestoje generują z kolei koszty utrzymania stałej liczby wózków i wagonów.

 

Dzięki usłudze krótko- i długoterminowego wynajmu wagonów milkrun, w Atres klienci płacą tylko za tyle wózków, ile rzeczywiście używają.

Dlaczego warto wynająć wagony logistyczne w Atres?

Elastyczność

 

Potrzebujesz wózka lub wagonów na tydzień, miesiąc albo dłużej? Wynajmij je z Atres na potrzebny okres i za korzystną cenę.

Serwis

 

Wszystkie nasze wózki posiadają ubezpieczenie OC, a w przypadku wynajmu długoterminowego, również pełen serwis.

Nowoczesna flota

 

Testujemy i przeglądamy nasze wagony regularnie, żeby dostarczyć Ci najlepszą flotę milkrun, nawet z dnia na dzień.

W zależności od Twoich potrzeb oferujemy

 

Wynajem krótkoterminowy

Idealny, gdy masz piki produkcyjne, np. w okresie przedświątecznym i potrzebujesz więcej wózków i pociągów, dostarczonych w krótkim czasie.

 

Wynajem długoterminowy

Kiedy nie chcesz ponosić kosztów własnej floty i zależy Ci na pełnej elastyczności. Zamawiasz tylko tyle, ile jest Ci potrzebne w danym miesiącu. Dzięki temu możesz produkować taniej, bez obciążania budżetu CAPEX.

 

Wynajem wagonów logistycznych na Twoich zasadach

W Atres liczą się klienci i ich potrzeby. Wybierając wynajem wózków dla produkcji, zyskujesz dostęp do wygodnej i bezpiecznej intralogistyki. Twoja firma ma szczególne potrzeby? To świetnie – współpracujemy z wieloma podmiotami z rozmaitych branż. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Z nami wynajem wagonów logistycznych jest prostszy, niż kiedykolwiek.

wynajem wózków Atres