Wyróżnienia

Z nieukrywaną dumą i radością prezentujemy nagrody i wyróżnienia zdobyte przez #TeamATRES

 

 

Gazele Biznesu 2023

Gazele Biznesu Atres Intralogistics Certyfikat

Gazele Biznesu to ceniony ranking dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom w Polsce, organizowany przez redakcję Puls Biznesu od roku 2000. Kryterium decydującym o miejscu w rankingu są wyniki finansowe.

Nasza obecność w zestawieniu Gazel Biznesu odzwierciedla dynamiczny rozwój firmy i przynależność Atres Intralogistics do grona małych i średnich firm, które nie tylko skutecznie się rozwijają, ale także prowadzą swoją działalność transparentnie.

Serdecznie dziękujemy TeamAtres za zaangażowanie oraz klientom i partnerom za owocną współpracę.

 

 

Production Awards 2023

 

 

Nasz wózek #Modulo został wyróżniony w Plebiscycie Production Awards 2024 w kategorii Logistyka Produkcji i Utrzymania Ruchu. Kategoria, w której zwyciężyliśmy skupiała rozwiązania z zakresu: transportu wewnętrznego, zarządzania przepływem i dostawami komponentów, wibroakustyki, termowizji, diagnostyki, olei przemysłowych, środków smarnych, specjalistycznych usług UR.

 

Plebiscyt Production Awards jest organizowany przez redakcje Production Manager, Logistics Manager i Transport Manager – jedne z najbardziej rozpoznawanych czasopism branżowych w Polsce.

 

Szczególnie cieszymy się z faktu, że środowisko branżowe wysoko oceniło możliwości techniczne i wartość biznesową naszego #Modulo. Tym samym potwierdziły się pozytywne opinie, które nasz produkt zbiera u klientów.