Nowoczesne systemy intralogistyczne to nasza specjalność.

Prostota jest szczytem wyrafinowania.

Leonardo da Vinci

Kim jesteśmy

 

Od 20 lat rozwijamy możliwości intralogistyczne i pomagamy naszym Klientom rozwiązywać problemy, które nie pozwalają im piąć się w górę. Dostarczamy gotowy sprzęt do fabryk i magazynów, a także projektujemy dedykowane pociągi logistyczne, wózki i platformy transportowe.

 

Naszym celem jest szukanie możliwie prostych rozwiązań – zgodnie z maksymą Leonarda da Vinci. To prostota naszych systemów sprawia, że są tak skuteczne i przekładają się na konkretne efekty: usprawnienie działania zakładu Klienta, bezawaryjną i bezpieczną pracę, obniżenie kosztów.

 

Na czym polega nasza przewaga?

 

Zbudowaliśmy własny dział konstruktorski, złożony z wykwalifikowanych specjalistów. Mamy zatem pełną kontrolę nad pojazdami, które opuszczają naszą fabrykę. Sami je projektujemy, zwracając uwagę na najdrobniejsze detale. Nasi konstruktorzy wykonują niezbędne obliczenia, pomiary i testy. Każdy etap, od pierwszych szkiców po wdrożenie systemu u Klienta odbywa się pod ich czujnym, wnikliwym okiem.

 

Działalność naszej firmy opieramy na trzech filarach.

Technologia

 

Wykorzystujemy możliwości, które daje nam postęp. Technologia ma służyć człowiekowi, a w naszym wypadku biznesowi. Modernizacja oznacza efektywniejsze działanie firmy, oszczędności i bezpieczeństwo.

Nauka

 

Aby mieć pewność, że proponujemy Klientom najlepsze rozwiązania, współpracujemy z ośrodkami badawczo-naukowymi, między innymi z Politechniką Poznańską. Trafność wprowadzanych rozwiązań potwierdzamy analizami i badaniami. Ufamy liczbom, dlatego mierzymy efektywność naszych pociągów i wózków.

Ludzie

 

To dobrze wykwalifikowani specjaliści, ich wiedza i zaangażowanie sprawiają, że można nam zaufać w 100%. Łącząc naukę i nowoczesne technologie, nasz zespół bezbłędnie identyfikuje problemy i usprawnia codzienną pracę zakładów produkcyjnych i hal magazynowych naszych Klientów.

Intralogistiksysteme mit Wissenschaft gemacht

Nieszablonowe podejście do współpracy, na którym Ty zyskujesz.

  • Ty mówisz czego potrzebujesz, my szukamy najlepszego wyposażenia i sprzętu. Możesz mieć pewność, że zaopiekujemy się Twoim projektem od początku do końca. Zajmiemy się wszystkim, oszczędzając Ci nerwów.

  • Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dopasujemy produkty do Twoich potrzeb i hal fabrycznych, nie na odwrót. Jeśli będzie trzeba, stworzymy dedykowane systemy intralogistyczne wyłącznie dla Ciebie.

  • Produkty i rozwiązania, które Ci zaproponujemy będą poparte wnikliwą analizą i pomiarami Twoich hal oraz całego procesu produkcyjno-logistycznego. Pracujemy na liczbach, by sprzęt był idealnie dopasowany do Twoich wymogów.

  • Dajemy Ci gwarancję, że po pierwszych testach stworzonego systemu logistycznego, zajmiemy się potrzebnymi poprawkami. Dostosujemy wszystko, by działało jak w zegarku i pracowało na Twoje zyski.