Nowoczesne systemy intralogistyczne to nasza specjalność.

Prostota jest szczytem wyrafinowania.

Leonardo da Vinci

Kim jesteśmy

 

Od 20 lat rozwijamy możliwości intralogistyczne i pomagamy naszym Klientom rozwiązywać problemy, które nie pozwalają im piąć się w górę. Dostarczamy gotowy sprzęt do fabryk i magazynów, a także projektujemy dedykowane pociągi logistyczne, wózki i platformy transportowe.

 

Naszym celem jest szukanie możliwie prostych rozwiązań – zgodnie z maksymą Leonarda da Vinci. To prostota naszych systemów sprawia, że są tak skuteczne i przekładają się na konkretne efekty: usprawnienie działania zakładu Klienta, bezawaryjną i bezpieczną pracę, obniżenie kosztów.

 

Na czym polega nasza przewaga?

 

Zbudowaliśmy własny dział konstruktorski, złożony z wykwalifikowanych specjalistów. Mamy zatem pełną kontrolę nad pojazdami, które opuszczają naszą fabrykę. Sami je projektujemy, zwracając uwagę na najdrobniejsze detale. Nasi konstruktorzy wykonują niezbędne obliczenia, pomiary i testy. Każdy etap, od pierwszych szkiców po wdrożenie systemu u Klienta odbywa się pod ich czujnym, wnikliwym okiem.

 

Działalność naszej firmy opieramy na trzech filarach.

Technologia

 

Wykorzystujemy możliwości, które daje nam postęp. Technologia ma służyć człowiekowi, a w naszym wypadku biznesowi. Modernizacja oznacza efektywniejsze działanie firmy, oszczędności i bezpieczeństwo.

Nauka

 

Aby mieć pewność, że proponujemy Klientom najlepsze rozwiązania, współpracujemy z ośrodkami badawczo-naukowymi, między innymi z Politechniką Poznańską. Trafność wprowadzanych rozwiązań potwierdzamy analizami i badaniami. Ufamy liczbom, dlatego mierzymy efektywność naszych pociągów i wózków.

Ludzie

 

To dobrze wykwalifikowani specjaliści, ich wiedza i zaangażowanie sprawiają, że można nam zaufać w 100%. Łącząc naukę i nowoczesne technologie, nasz zespół bezbłędnie identyfikuje problemy i usprawnia codzienną pracę zakładów produkcyjnych i hal magazynowych naszych Klientów.

Intralogistiksysteme mit Wissenschaft gemacht

Dlaczego istniejemy?

Chcemy rewolucjonizować obszar zarządzania wewnętrzna logistyką, dostarczając innowacyjne rozwiązania, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał swojej firmy.

Wierzymy, że dobrze zorganizowana i zoptymalizowana intralogistyka nie tylko przekłada się na sukces biznesowy, ale także sprawia, ze praca staje się łatwiejsza dla ludzi.

 

Nasza misja opiera się na przekonaniu, że dostarczanie dopasowanych, innowacyjnych rozwiązań logistycznych przynosi Ci realne korzyści i przyczynia się do Twojego sukcesu. Zobowiązujemy się do nieustannego doskonalenia naszych rozwiązań, aby sprostać zmieniającym się potrzebom i zapewnić Ci przewagę konkurencyjną.

Nieszablonowe podejście do współpracy, na którym Ty zyskujesz.

  • Ty mówisz czego potrzebujesz, my szukamy najlepszego wyposażenia i sprzętu. Możesz mieć pewność, że zaopiekujemy się Twoim projektem od początku do końca. Zajmiemy się wszystkim, oszczędzając Ci nerwów.

  • Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dopasujemy produkty do Twoich potrzeb i hal fabrycznych, nie na odwrót. Jeśli będzie trzeba, stworzymy dedykowane systemy intralogistyczne wyłącznie dla Ciebie.

  • Produkty i rozwiązania, które Ci zaproponujemy będą poparte wnikliwą analizą i pomiarami Twoich hal oraz całego procesu produkcyjno-logistycznego. Pracujemy na liczbach, by sprzęt był idealnie dopasowany do Twoich wymogów.

  • Dajemy Ci gwarancję, że po pierwszych testach stworzonego systemu logistycznego, zajmiemy się potrzebnymi poprawkami. Dostosujemy wszystko, by działało jak w zegarku i pracowało na Twoje zyski.