Slide background

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA
intralogistyczne

Bezpieczne i wydajne pociągi logistyczne

WIĘCEJ

WIĘCEJ

Oszczędne zarządzanie procesami

MNIEJ WYDATKÓW PRZY WIĘKSZEJ EFEKTYWNOŚCI!

Image

Pociągi logistyczne

Elastyczność i wysoka wydajność transportowa. Bezpieczna obsługa i niskie nakłady.
Szeroka gama produktów.
Image

LogABS

Wirtualne odwzorowanie procesów intralogistycznych. Projektowanie procesów, balansowanie pracy, analizy w modelu symulacyjnym.
Image

Serwis

Kompleksowa obsługa serwisowa w prosty,
transparentny i szybki sposób!
Przeglądy, naprawy, części zamienne.

AKTUALNOŚCI

najświeższe informacje ze świata intralogistyki

2018-09-20

VI POLSKI KONGRES PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Polski Kongres Przedsiębiorczości jest największym mobilnym wydarzeniem biznesowo-gospodarczym w Polsce. W tym roku w  dniach 24-25 września 2018 spotka się 1,5 tysiąca przedstawicieli świata biznesu, polityki, nauki oraz administracji publicznej z całego kraju, tym razem pod hasłem  "Nowoczesna gospodarka – kapitał dla przyszłości".

  

 

  

WIĘCEJ

2018-09-13

Czwarta edycja Dni Otwartych Jungheinrich Polska Sp. z o.o. przed nami. Impreza odbędzie się w dniach 19-20 września we Wrocławiu, w Panattoni Park.

Jungheinrich, dostawca kompleksowych usług dla logistyki wewnątrzmagazynowej, zaprezentuje innowacyjne, bezpieczne i efektywne rozwiązania z jednego źródła. Przybliży m.in. technologię litowo-jonową, nowy wózek wysokiego składowania ETV 216i, najnowszą serię pojazdów EJE oraz ofertę używanych wózków widłowych.

Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich przedsiębiorstw zainteresowanych usługami i produktami z zakresu intralogistyki.

Atres Intralogistics ma zaszczyt być jednym z tegorocznych partnerów.

WIĘCEJ

2018-09-04

Poland Business Run 2018

2 września, w 9 polskich miastach, odbył się największy charytatywny bieg biznesowy Poland Business Run, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. W Poznańskim biegu wystawiliśmy swoją drużynę, która w sztafecie zajęła wysokie 137 miejsce, na przeszło 700 zespołów.

Łączna kwota jaką udało się zebrać organizatorom w Poznaniu to ponad 250 tysięcy złotych!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu, w tym naszym reprezentantom. Równocześnie bardzo się cieszymy, że biorąc udział w tym wydarzeniu mogliśmy dołożyć również swoją cegiełkę.

Do zobaczenia na starcie już za rok!

 

WIĘCEJ

2018-06-08

IX Gala Logistyki, Aula Magna Politechniki Poznańskiej

7 czerwca 2018 roku miała miejsce IX Gala Logistyki, która co roku jest organizowana przez studentów trzeciego roku kierunku Logistyka wraz z prowadzącymi Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Atres Intralogistics miał zaszczyt zostać sponsorem głównym tegorocznej Gali.

Wydarzenie to ma na celu publiczne przedstawienie wyników kilkumiesięcznej pracy studentów nad realnymi projektami realizowanymi w wielkopolskich przedsiębiorstwach. Studenci podjeli się prac projektowych m.in. w Solaris Bus & Coach, Promag, Raben, Ster, Terravita, TrioLine oraz Unilever. W tym roku po raz pierwszy część projektów została wykonana przy użyciu technologii LogABS, której autorem jest dr hab. inż. Paweł Pawlewski z Politechniki w Poznaniu. 

WIĘCEJ

JESTEŚ GOTOWY POROZMAWIAĆ O SWOIM PROJEKCIE?

TU JESTEŚMY

Atres Intralogistics Sp. z o. o.
ul. Starołęcka 18
61-361 Poznań

ZADZWOŃ

+48 61 307 07 01

NAPISZ

info@atres.pl
Image
© Copyright 2018 Atres Intralogistics | Designed by Men Ad Work | OWS